KONST / Litografier / Färglitografi 13899377
nr 1389 9377
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, 192x290, bladets mått: 43x30 cm. Signerad, oramad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:23:13
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr